• 0800 215 486
 • Пн. - Пт.: 08.00 - 18.00 Сб.: 10.00-17.00

Лапароскопічне видалення жовчного міхура для дніпропетровців у Києві

Пацієнтам з Дніпропетровська ми пропонуємо безкоштовну консультацію та повний супровід лікування у центрі.Вартість операції 14800 грн
Застосування у нашій клініці передової високоточної відеосистеми Olympus VISERA 4K забезпечує оперативне дослідження великих та дрібних судин при лікуванні гострого холециститу, нейтралізуючи ризик їх пошкодження. Висока якість зображення у найдрібніших деталях передає картину, помітно знижуючи час операції. Під час хірургічного втручання пацієнти відчувають болі, починаючи жити повноцінним життям вже до наступного дня.


Лапароскопічна холецистектомія


Розглянемо, що таке метод втручання. З грецького термін холецистектомія перекладається, як сhole – жовч, cyst – міхур, ectomy – видалення.

Лапароскопічну холецистектомію називають оперативне втручання, що проводиться для видалення жовчного міхура з використанням спеціальної техніки під контролем лапароскопа. Найважливішою перевагою такого підходу є на відміну від традиційного мінімальна травматичність.

Лапараскоп є прилад, схожий на зонд з оптикою, який передає зображення операційного поля на відеомонітор. Під час проведення операції відбуваються всього 3 – 4 невеликі розрізи на черевній стінці.

Безкоштовна консультація 24/7 для мешканців Дніпропетровська

File size is too big!

Христюк Дмитро Іванович


Лапароскопічний хірург. Лікар хірург найвищої категорії. Кандидат медичних наук, детальніше...

Показання до проведення

До основних показань, що свідчать про необхідність видалення жовчного міхура, вважають ускладнені форми жовчнокам'яної хвороби. До показань належать також ознаки:

 • гострого холециститу;
 • Холедохолітіаза;
 • Симптомна жовчнокам'яна хвороба;
 • Безсимптомна жовчнокам'яна хвороба;
 • Холестероза жовчного міхура;
 • Поліпів жовчного міхура;
 • Функціональний розлад жовчного міхура.

Протипоказання

Їх виділяють як абсолютні та відносні.

До абсолютних відносять термінальні стани пацієнтів, факт наявності кардіостимулятора, патологій органів, згортання крові.

До відносних відносять прояви гострого холециститу, який протікає кілька діб, наявність дихальної недостатності. Оскільки пацієнти з цією патологією не можуть перенести подачу повітря в черевну порожнину, ця методика не застосовується. До інших факторів, що перешкоджають проведенню даного втручання, відносять інфекційні захворювання, перенесені деякі види операцій у минулому.

Увага! Усі пацієнти інформуються про можливий перехід до відкритої операції, найчастіше це відбувається при гострому холециститі. Операція протікає під загальною анестезією, з часом протікання в інтервалі від 15 хвилин до 1,5 години, але практично становить близько півгодини.

Відмінності між методиками

Традиційну відкриту холецистектомію неможливо уявити без перерізів для отримання великої площі доступів, щоб забезпечити велику площу доступу до органу.

Серед мінусів такого втручання виділяють:

 • безліч травматичних перерізів передньої черевної стінки;
 • безліч можливих ускладнень;
 • тривалий час перебування у лікарні;
 • значний косметичний дефект;
 • багатомісячний термін реабілітації та непрацездатності.

Лапароскопічну холецистектомію є найбільш оптимальним способом хірургічного втручання за рахунок декількох ключових переваг. Її проведення супроводжується використанням високотехнологічних інструментаріїв через 3-4 невеликі розрізи, діаметр яких не перевищує 1 см. За допомогою трубок (троакарів), що вводяться, в черевну порожнину подається вуглекислий газ. Далі утворюється простір ефективного застосування нових технологій. Оптичне спостереження з багаторазовим збільшенням дозволяє контролювати процес з високою точністю та мінімальним ризиком.

Особливістю подібного методу лікування вважається мала кількість травм та пошкоджень, повна відсутність больового синдрому, незрівнянно швидкий термін відновлення та перебування у стаціонарі лише кілька днів. При цьому можна бути впевненим у швидкому поверненні до повсякденних справ.

Відновлювальний період

Наступний процес відновлення після втручання складається з кількох етапів. Спочатку пацієнт проводить найближчі кілька годин у відділенні інтенсивної терапії з метою контролю виходу з наркозу після анестезії. На наступному етапі до закінчення мінімум 6 годин після проведеного хірургічного втручання не дозволяється приймати їжу і необхідно зберігати лежаче положення. Далі дозволяється вживання звичайної негазованої води невеликими порціями кожні 20 хвилин трохи більше півлітра. Після 6-годинного лежання можна вставати та пересуватися самостійно.

Подібна методика втручання забезпечує людині можливість звичайного прийому їжі вже до наступного дня. Так, немає обмежень у вживанні вівсяної каші, дієтичних супів та інших рідин. Після огляду лікарями вже наступного післяопераційного дня можна видаляти дренаж. Сам процес є безболісною процедурою, забирає у людини менше хвилини і не відриває від планів та повсякденних справ у Дніпропетровську.

Переваги

Проведення лапароскопічної холецистектомії дозволяє максимально уникнути пошкодження органів. Дана методика дозволяє зберегти жовчні протоки, що є основною перевагою перед традиційним методом. Як до операції, так і після неї, по жовчних протоках безперервно забезпечується надходження жовчі до 12-палої кишки.

Після часу організму звикає до стану, що призводить до формування умовного рефлексу на прийом їжі. Далі за даними протоками забезпечується подача необхідної кількості жовчі з печінки для травлення.

Можна зазначити, що проведення оперативного втручання практично не змінює способу життя пацієнта. Після завершення відновлювального періоду людина може вести спокійний і звичайний спосіб життя, так само, як і раніше.

Чому варто вибрати нас?

Нашими хірургами було виконано понад три тисячі операцій за лапароскопічним методом втручання.

 • первинне відвідування лікаря;
 • діагностика;
 • індивідуальний підбір препаратів та дози анестетика;
 • проведення втручання;
 • відновлювальний період під наглядом лікаря;
 • періодичний огляд лікарів клініки.
Image

Жителі Дніпропетровська можуть скористатися безкоштовною консультацією та отримати повний супровід під час лікування у нашому Київському центрі.

Для цього необхідно залишити заявку на сайті, на якому фахівці клініки можуть зв'язатися з Вами та записатися на зручний час.

На прийомі лікар проведе обстеження та огляне наявність показань, а також більш детально розповість про переваги даної методики. Проведення лапароскопічної холецистектомії у нас показало, що вже наступного дня можна залишити клініку без холециститу. У свою чергу, наша клініка забезпечує безкоштовне спостереження протягом шести місяців у лікаря.


Дипломи та сертифікати

Адреса та відгуки

Контакти

0800 215 486

м. Київ, Харківське шосе 121, 1-й поверх, кабінет 103

Години роботи

 • Пн. — Пт.:
 • 08.00 — 18.00
 • Сб.: 10.00 — 17.00
 • Нд.: Закрито
 • 0800 215 486
 • Пн. - Пт.: 08.00 - 18.00 Сб.: 10.00-17.00