• 0800 215 486
  • Пн. - Пт.: 08.00 - 18.00 Сб.: 10.00-17.00

Історії та відгуки лікування наших пацієнтів

Будемо дуже вдячні за вашу історію, відгук, для додавання скористайтесь формою нижче.
Image

Корсачова Ніна Миколаївна, 40 років, Київ

Image

Короткова Марія Олександрівна, 30 років, Херсон

Image

Мартинова Наталія Олегівна, 36 років, Україна, Черкаси.

Image

Анастасия Пилипчук, 33 роки, Україна, Житомир.

Image

Коншина Ольга Владимировна , 48 років, Харків

Image

Романова Анастасия Николаевна , 27 років, Київ

Додати відгук

Олена Гузій

21 годину тому

7 грудня була проведена операція лапароскопічна з видалення жовчного міхура , я дякую лікарям Христюку Дмитру Івановичу ассистенту Таїру також медсестрі Вірі , анастезіологу . Персонал дуже ввічливий, Таір завжди на зв'язку. Операція пройшла без болісно і без ускладнень, другого дня я вже була вдома. Дай Боже щоб у нас було по більш таких фахівців і доброзичливих лікарів. Дякую вам за вашу працю, дай Боже вам здоров'я.

Світлана Капранова

вчора
Доброго дня. Хочу залишити позитивний відгук та рекомендувати центр лапароскопічної хірургії. І сказати дякую лікарю Христюку Дмитру Івановичу за його професіоналізм. І звичайно ж асистенту-лікарю Таїру за всі організаційні питання щодо операції. 11 жовтня мені видалили жовчний міхур, а наступного дня я була вдома. Можу сказати, кому потрібна допомога, звертайтеся до них у центр і не пошкодуєте.

 

Іра Левицька

вчора
Хочеться висловити подяку Христюку Дмитру Івановичу та Таїру. У чоловіка був діагноз – ахалазія кардії 3 ступеня, вже критично втрачав вагу. Нам у клініки зробили лапороскопію ахалазії, і на другу добу вже виписали додому. Зараз уже минуло більше місяця після операції, чоловік відновився дуже швидко, пішов постійний ком у горлі, перестав задихатися, з'явився апетит. Дякуємо Дмитру Івановичу та Таїру за професіоналізм, за те, що ви на зв'язку 24/7. З вдячністю сім'я Луговик м. Конотоп.

 

Валерія Янчук

місяць тому
Робила операцію 15.07.2021. Команда медиків хороша. Особлива подяка хірургу Христюку Дмитру Івановичу, асистенту Таїру та медсестрі Вірі Даценко. А також персоналу хірургічного відділення. Ставляться на роботу відповідально, з розумінням. Люди на своєму місці. Додатково нічого не сплачувала. Подзвонила, домовилася, здала аналізи та на операцію. Усі оперативно. Ніяких відмов не чула, навпаки, якщо є запитання, запитуйте. Приємно здивована. Більше б таких лікарів.

 

Анастасія Пилипчук

місяць тому
Хочу висловити величезну подяку Христюку Дмитру Івановичу та його помічнику Таїру. Це чудові люди, які професійно виконують свою роботу, і дуже добре, по-людськи ставляться до своїх пацієнтів. Вчора 07.06.21 мені було проведено операцію холецистектомія в даному центрі. Сьогодні 08.06.21 я вже вдома! Весь медперсонал був дуже добрий, і заспокоював мене, тому що я дуже боялася операції. Не дивлячись на операцію, що тривала, через те, що мій жовчний був величезний, Дмитро Іванович чудово впорався з ним. А Таїр був завжди на зв'язку і відповідав на будь-які питання, що виникають у мене. Все було проведено лапороскопічно, шовчики залишилися маленькими і майже не болять. Також хочу зазначити, що мені дуже сподобався наркоз. Це була моя перша операція, і все пішло максимально приємно. Після нього не нудило і нічого не боліло. Палата була на двох людей, лежали разом із дівчиною, так що було не нудно. Медсестри теж дуже добрі та добрі люди, завжди готові за дзвінком телефону прийти на допомогу та допомогти, чим потрібно. Загалом у мене залишилися тільки позитивні емоції від проведеного часу в центрі, і звичайно ж величезна подяка всьому його медперсоналу, що нарешті допомогли мені впоратися з моєю болячкою, і тепер я дуже щаслива!

 

Olga Sokolovska

6 місяців тому
06.05. 2021 року мені була проведена лапароскопічна холецистектомія. Операція пройшла успішно. Велика подяка всьому персоналу відділення та операційній бригаді. Особливо хочеться подякувати хірургу Христюку Дмитру Івановичу та його асистенту - Таїру, за увагу до та після операції, за консультації до та після виписки, за їх високий професіоналізм! Спасибі!!!

 

Тетяна Кузнєцова

4 місяці тому
15.07.21 у центрі була проведена лапароскопічна холецистектомія. Операція пройшла успішно та без будь-яких ускладнень. Велика подяка Христюку Дмитру Івановичу, його помічнику Таїру, медсестрам у відділенні хірургії. Була приємно здивована турботою та увагою до та після операції. Дуже рекомендую!

 

Анастасія Павлюк

8 місяців тому
Хочу висловити велику подяку Христюку Дмитру Івановичу та його помічнику Таїру за проведену операцію з видалення жовчного. Все пройшло на найвищому рівні, приділялося увагу, постійно заходили та цікавилися самопочуттям. Операція пройшла добре, умови відмінні. Дуже дякую Вам за турботу та професіоналізм🙏

 

Ксенія Петрушенко

8 місяців тому
Здрастуйте.Хочу розповісти вам про Центр лапароскопічної хірургії. Мені тут видаляли жовчний трохи більше місяця тому. Спочатку про лікарню: якщо ви думаєте, що прийдете в приватну клініку, це не так. Цей центр є частиною Лікарні №1, і операція, і післяопераційний період проходить саме в ній. Але нічого поганого в цьому немає. Лікарня дуже хороша, відмінний медперсонал і хороші палати. Лежала в стандартній на 3 людини. За додаткову плату можна взяти палату на одну людину, але з огляду на те, що я там пролежала рівно добу, то не бачу в цьому сенсу. Про операцію та організацію. без будь-яких особливостей, йшла близько години. Лікар зайшов після операції, відповів на запитання і відвідав вранці перед обходом (оглянув стан рідини, яка стікала з дренажної трубки). Так як мене особливо нічого не турбувало, то в принципі чого до мене 100 разів заходити. А тепер після місяця я вам скажу, що рубець всередині вже майже не відчувається, всі розрізи загоїлися дуже швидко. Тому висновок у мене один, що лікар Дмитро Іванович дуже хороший хірург, і якби не його професіоналізм, то все могло гоїтися гораааааздо довше. А щодо операції-не переживайте-ви в надійних руках. Заснув, прокинувся через годинку і нічого не зрозумів. Після операції найскладніші перші 3 дні. Потім повністю повертаєшся до повсякденного життя, правда є обмеження по харчуванню, але для багатьох це і на краще. Всім здоров'я!

 

Галина Осадча

8 місяців тому
12 03 2021 мені була проведена лапароскопічна холецистектомія. Операція пройшла успішно. Усі страхи та сумніви розвіялися відразу після консультації. Велика подяка всьому персоналу відділення та операційній бригаді. Особливо хочу подякувати хірургу Христюку Дмитру Івановичу та його асистенту - Таїру, за увагу та турботу до і після операції, за консультації після виписки. Спасибі!!!

 

Дмитро Лебедєв

5 місяців тому
12.04 доктор Христюк провів лапраскопічне видалення запаленого жовчного та, незважаючи на гострий процес, все пройшло максимально гладко і вже наступного дня мене виписали. Але, якби довелося побути, ще я б не засмутився. Вже не знаю, чи це перша лікарня така, чи все це завдяки Таїру (помічник лікаря який веде пацієнта і консультує буквально з будь-яких питань і мало не в будь-який час) - але в цілому був приємно здивований. Так, це не медиком чи євролабом, але палата була двомісна, з туалетом. Лежав один, персонал, включаючи медсестер, вкрай чуйний, дбайливий і навіть гроші на подяку брати не бажає. При надходженні видають повний набір від капців та зубної щітки, до тулаєного паперу та води, так що із собою можна взагалі нічого не брати крім впевненості та бажання.

 

Оксана Кривопуск

6 місяців тому
Дуже задоволена, що потрапила з мамою саме до цього центру! Велике дякую Дмитру Івановичу та Таїру за високий професіоналізм та гарне ставлення до пацієнтів!! Мою маму прооперували 29 квітня, у неї все чудово! Спасибі величезне, ви найкращі!!!!

 

Тетяна Підзолкіна

10 місяців тому
Ми з чоловіком дуже вдячні хірургу Христюку Дмитру Івановичу, його асистенту Таїру за чудово проведену складну операцію чоловікові 26 січня 2021 року, в якій нам було відмовлено в іншій клініці. Хочеться відзначити високий професійний рівень роботи з пацієнтами, від першої до останньої хвилини, проведеної в клініці. Дмитре Івановичу, велике спасибі за ваші золоті руки, чуйність, людяність та професіоналізм. Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів у вашій нелегкій святій справі. З повагою Ігор та Тетяна Підзолкіни.

 

Наталія Чикіш

3 тижні тому
Велике спасибі Дмитру Івановичу та всьому персоналу за професіоналізм при проведенні операції та чуйне ставлення до пацієнта.

 

Людмила Бондарець

рік тому
Величезна подяка хірургу вищої категорії Христюку Дмитру Івановичу та помічнику хірурга, лікарю Таїру за високий професіоналізм, увагу та турботу. Оперували мою маму, їй 73 роки...складний випадок гострого гангренозного холіцеститу...2 операції протягом тижня. Операції пройшли успішно. Особлива подяка Таїру за увагу, турботу і просто ЛЮДИНУ!! Велике дякую!!!!!

 

Наталія Рудік

рік тому
Добридень! З величезним задоволенням хочу подякувати Христюку Дмитру Івановичу та Таїру за уважне і трепетне ставлення, за професійно виконану роботу, за те почуття впевненості, що все буде добре, яке з'явилося у мене з першої хвилини нашого спілкування. Все відступило – страх, біль, сумніви… Сьогодні, через два тижні після операції, я почуваюся чудово, і досі тішуся з того, що потрапила саме до Вас. Ваша праця – це найтонше мистецтво. Спасибі вам велике! Будьте здорові!

 

Людмила Прохоренко

рік тому
Тиждень тому мені видалили жовчний міхур. Операцію проводив чудовий лікар, професіонал, хірург Христюк Дмитро Іванович та його уважний, привітний асистент Таїр. Прекрасні спеціалісти. Успішно провели операцію. Перший день після операції майже завжди були поруч. Після операції розповіли, що треба робити далі. Не всі лікарі готові зрозуміти і прийняти тебе, перелякану, вислухати і заспокоїти. Навіть після виписки додому, завжди і відразу відповідають на питання, що хвилюють мене, а коли залишаєшся сам вдома, питань з'являється ДУЖЕ багато. Дмитре Івановичу, Таїре! Я вам дуже вдячна! Успіхів у вашій нелегкій праці.

 

 

Олександр Веселовський

рік тому
Оперували сина щодо видалення жовчного міхура. Висловлюємо величезну подяку професіоналу з великої літери – Христюку Дмитру Івановичу. Все чітко, зрозуміло, уважно. Вразила синхронність у роботі з ассистентом Таїром. Супровід із самого початку вселяють впевненість в успіх операції, а біль і страх йдуть. Висловлюю подяку всьому колективу за чуйне ставлення та небайдужість. Бажаю всім успіхів, оптимізму та здоров'я.

 

Zarina Samadova

рік тому
06.10.2020 мені було проведено операцію лапараскопічної ходицистектомії. Все пройшло на найвищому рівні. Операцію проводив лікар Христюк Дмитро Іванович. Хочу висловити оромну подяку Дмитру Івановичу, його помічнику Таїру та всьому медперсоналу, за професіоналізм та хороше людське ставлення.

 

Anton Suprun

рік тому
Найкращі враження про центр лапароскопічної хірургії. Дружина була прооперована 8 вересня 2020 року. Потрібно терміново видалити жовчний міхур. Операція пройшла успішно. Під час відновлювального періоду не було ускладнень. Відновлення відбувається дуже швидко. Температура та тиск у нормі. Дякуємо за хороше обстеження, правильний діагноз, чудово виконану операцію. Спасибі Таїру за увагу та супровід з першого дня в центрі та до виписки. Дякуємо нашому Хірургу (з великої літери) Гриб Олександру Михайловичу за глибокі знання та золоті руки. Щиро рекомендуємо всім родичам, друзям та знайомим Центр лапароскопічної хірургії.

Николай Филатов

год назад
Отличное место чтобы поправить своё здоровье! Рекомендую именно эту клинику, мне делали операцию по удалению желчного пузыря (камни). Очень хорошее обслуживание, отдельная палата и трёхразовое питание (хотя в моём случае это временная диета :-) , но это не главное. Большое спасибо хирургу - Христюку Дмитрию Ивановичу, анестезиолог - Корчаку Виталию Петровичу и отдельно большое СПАСИБО Таиру, сопровождающему меня от начала до момента выписки! Всё это занимает ровно сутки с восстановлением после операции. Больше никакого дискомфорта и болей, только здоровый образ жизни. Я рад что выбрал именно Вас! Большое спасибо и всех благ Вам!
 

svitlana kafkoulas

год назад
Врачи в центре работают достойно! Все очень чётко и профессионально. Меня только шокировал младший мед. Персонал. Грубость и хамство былых времен присутствуют в полном объеме. В бытовом плане тоже нужно уделить внимание, хотя бы обеспечить туалетной бумагой туалеты. Если операции платные, то хотя бы минимум удобств должен быть обеспечен. Ни один боковой светильник не работал. Ночью медсестры включают общий свет, чтобы сделать инъекции и, соответственно все остальные не имеют полноценного отдыха, который необходим после операции. Но золотые руки врачей достойны похвал. Работают профессионалы с большим опытом работы и делают всё слаженно и четко. RESPECT
 

Yuliya Khadaronak

9 месяцев назад
Спасибо большое Дмитрию Ивановичу и всей его команде за проделанную работу . Оперировали паховую грыжу .Все было на высшем уровне , от первого звонка с вопросами и до выписки . Отдельное спасибо Таиру - 24/7 на связи , помогал по всем вопросам , что очень внушило доверие. Ни разу не пожалели что выбрали Вас ??
 

Елена Тунаян

10 месяцев назад
Большая благодарность хирургам за проведённую лапероскопию 15го января мне сделали операцию, а 20го января выписали Дмитрия Ивановича и его коллег, всю команду в операционной благодарим Восхищаемся профессионализмом и работой медперсонала Вернули надежду к полноценной жизни
 

Матяр Елена

год назад
Здравствуйте! Хотим выразить благодарность коллективу медперсонала хирургического отделения, оперирующему врачу Христюк Д.И, а также Таиру, за квалифицированную помощь, профессионализм, отзывчивость и внимательность. Операция прошла успешно, спасибо!
 

Оля Пампуха

год назад
Делали операцию маме , доктор Дмитрий Иванович, опытный хирург,и хороший человек, нам всё понравилось и отношение и профессиональный потход,спасибо Вам и вашему асистенту Таиру.
 

Makson Respect

год назад
Маму оперировали сделали качественно спасибо огромное за такое отношение к приезжим пациентам. Рекомендую эту больницу и этот персонал которым я благодарен за проделанную роботу. А так лучше о болейте всем крепкого здоровья!
 

Лилия Лойко

год назад
2 недели назад сделали операцию, всё прошло замечательно: персонал больницы очень приветливый, швы ровненькие и уже зажили, дома была на следующий день, период восстановления проходит тоже хорошо. Так что могу рекомендовать это место тем, кто ещё сомневается стоит ли сюда обращаться!
 

Максим Панага

месяц назад
Дякую лікарю Христюк Дмитро Івановичу за чудово проведену операцію: Лапароскопічна холецистектомія. Швидко і професійно. Гарне відношення до паціентов. (Переведено Google) Благодарю врача Христюка Дмитрия Ивановича за прекрасно проведенную операцию: Лапароскопическая холецистэктомия. Быстро и профессионально. Хорошее отношение к пациентам.
 

Леонид Мельничук

год назад
Доброго дня! 22.09.2020 року моїй мамі (76 років) зробили лапароскопічну операцію по видаленню жовчного міхура. Хочу висловити свою найщирішу подяку лікарю-хірургу вищої категорії, кандидату медичних наук, Христюку Дмитру Івановичу та лікарю-хірургу - Таіру. Завдяки професіоналізму та великому досвіду роботи операція пройшла швидко і успішно. Через 4 години мама самостійно ходила. Дмитро Іванович та Таір постійно підходили та запитували про самопочуття. Їхня увага, турбота та висока кваліфікація створювали атмосферу спокою, захищеності та впевненості в хорошому результаті. Чиста і охайна палата та привітний медперсонал створювали домашній затишок. Низький уклін Вам за вашу важку працю. З повагою Леонід та Лариса Миколаївна. (Переведено Google) Добрый день! 22.09.2020 года моей маме (76 лет) сделали лапароскопическую операцию по удалению желчного пузыря. Хочу выразить свою искреннюю благодарность врачу-хирургу высшей категории, кандидату медицинских наук, Христюка Дмитрию Ивановичу и врачу-хирургу - Таир. Благодаря профессионализму и большому опыту работы операция прошла быстро и успешно. Через 4:00 мама самостоятельно ходила. Дмитрий Иванович и Таир постоянно подходили и спрашивали о самочувствии. Их внимание, забота и высокая квалификация создавали атмосферу спокойствия, защищенности и уверенности в хорошем результате. Чистая и опрятная палата и приветливый медперсонал создавали домашний уют. Низкий поклон Вам за ваш тяжелый труд. С Леонид и Лариса Николаевна.
 

Марія Хоцянівська

10 месяцев назад
Видаляла жовчний 1.02.21. Операція пройшла швидко та безболісно для мене. Лікар Христюк Дмитро Іванович та його помічник Таір- це справжні майстри своєї справи, велика вдячність їм за підтримку. Вони супроводжували мене від самого початку і до кінця. (Переведено Google) Удаляла желчный 1.02.21. Операция прошла быстро и безболезненно для меня. Врач Христюк Дмитрий Иванович и его помощник Таир- это настоящие мастера своего дела, большая благодарность им за поддержку. Они сопровождали меня с самого начала и до конца.
 

Ельмира Вадець

8 месяцев назад
Видалила жовчний міхур, операцію проводив чудовий лікар Христюк Дмитро Іванович. Дякую Вам велике?, ви майстер своєї справи. Також окрема дяка асистенту Таіру за гарну роботу та докладну консультацію. (Переведено Google) Удалила желчный пузырь, операцию проводил замечательный врач Христюк Дмитрий Иванович. Благодарю Вас велике?, вы мастер своего дела. Также отдельная благодарность ассистенту Таир за хорошую работу и подробную консультацию.
 

Serge Sherse

год назад
09-10-2020 мені була проведена лапароскопічна холецистектомія. Все пройшло швидко та успішно. Хочу висловити велику подяку лікарю-хірургу Христюку Дмитру Івановичу, Таіру і всьому медперсоналу за професіоналізм у роботі, увагу та турботу. Рекомендую! (Переведено Google) 09-10-2020 мне была проведена лапароскопическая холецистэктомия. Все прошло быстро и успешно. Хочу выразить огромную благодарность врачу-хирургу Христюка Дмитрию Ивановичу, Таир и всему медперсоналу за профессионализм в работе, внимание и заботу. Рекомендую!
 

Larysa Tsurko

год назад
29 жовтня 2020р. моїй мамі була зроблена операція- видалення жовчного міхура. 30жовтня, людина якій 76 років, була виписана додому. Успіх операціі був забеспечений. Сучасне медобладнання вищого класу та високій профессіоналізм колективу. Хочу подякувати всьому персоналу відділення, а головне - хірургу Христюку Дмитру Івановичу та його асістенту Таіру. Зустрівшись з укаінською медиціною в Центрі лапароскопічноі хірургііі в м. Києві, можно стверджувати, що Украіна -євроейська держава. (Переведено Google) 29 октября 2020г. моей маме была сделана операция- удаление желчного пузыря. 30жовтня, человек, которому 76 лет, была выписана домой. Успех операции был обеспечен. Современное оборудование высшего класса и высокой профессионализм коллектива. Хочу поблагодарить весь персонал отделения, а главное - хирургу Христюка Дмитрию Ивановичу и его АССИСТЕНТ Таир. Встретившись с укаинською МЕДИЦИНЫ в Центре лапароскопичнои хирургиии в г.. Киеве, можно утверждать, что гроза -евроейська государство.
 

Паша Дубовенко

год назад
Хочемо висловити подяку хірургу Христюку Д. І, а також Таїру за вчасно надану високоякісну допомогу. Операція по видаленню жовчного міхура пройшла швидко й успішно. Наступного дня були вже дома. Хто шукає хірурга пропонуємо звернутися до Христюка Д. І. Дякуємо Вам за професійну допомогу. (Переведено Google) Хотим выразить благодарность хирургу Христюка Д. И, а также Таира за вовремя оказанную высококачественную помощь. Операция по удалению желчного пузыря прошла быстро и успешно. На следующий день были уже дома. Кто ищет хирурга предлагаем обратиться к Христюка Д. И. Благодарим Вас за профессиональную помощь.
 

Lyba Kucnmenko

7 месяцев назад
Хочу подякувати лікарям та людям від Бога Христюк Дмитру Івановичу та Таіру за чудово проведену орерацію меіні 29.04.2021, за ваше гарне відношення до людей!! (Переведено Google) Хочу поблагодарить врачей и людям от Бога Христюк Дмитрию Ивановичу и Таир за прекрасно проведенную орерацию меини 29.04.2021, за ваше хорошее отношение к людям !!
 

Людмила Гребеник

год назад
Дякую "центру'' та Христюку Дмитру Івановичу за проведену операцію. Чуйний, уважний, доброзичливий, справжній лікар! Була в паніці, тому дякую вам і за моральну підтримку та добре слово. В палатах зручно, затишно, персонал працює професійно. Окрема подяка Таіру, анестезіологу, всім, хто мене рятував. Дмитре Івановичу, Ви найкращий!!!!Бажаю всім здоров'я! (Переведено Google) Спасибо "центра '' и Христюка Дмитрию Ивановичу за проведенную операцию. Чуткий, внимательный, доброжелательный, настоящий врач! Была в панике, потому благодарю вас и за моральную поддержку и доброе слово. В палатах удобно, уютно, персонал работает профессионально. Отдельная благодарность Таир, анестезиологу, всем, кто меня спасал. Дмитрий Иванович, Вы лучший !!!! Желаю всем здоровья!
 

Nina Luchenko

год назад
Хочу від щирого серця подякувати Дмитру Івановичу та Таіру за високий професіоналізм, чуйність, людяність, увагу..Це не тільки Лікарі від Бога,надзвичайно уважні,завжди готові вислухати ,порадити ,розрадити.. Це і висококласні професіонали своєї справи.. Дуже рекомендую!!!! Шановні лікарі від щирого серця дякую і бажаю Вам міцного міцного здоров'я ? Нехай все у Вас буде добре ?? (Переведено Google) Хочу от всей души поблагодарить Дмитрию Ивановичу и Таир за высокий профессионализм, чуткость, человечность, увагу..Це не только Врачи от Бога чрезвычайно внимательны, всегда готовы выслушать, посоветовать, утешить .. Это и высококлассные профессионалы своего дела .. Очень рекомендую !!!! Уважаемые врачи от всей души благодарю и желаю Вам крепкого крепкого здоровья ? Пусть все у Вас будет хорошо ??
Image

Контакти

0800 215 486

м. Київ, Харківське шосе 121, 1-й поверх, кабінет 103

Години роботи

  • Пн. — Пт.:
  • 08.00 — 18.00
  • Сб.: 10.00 — 17.00
  • Нд.: Закрито
  • 0800 215 486
  • Пн. - Пт.: 08.00 - 18.00 Сб.: 10.00-17.00