• 0800 215 486
  • Пн. - Пт.: 08.00 - 18.00 Сб.: 10.00-17.00

Лікування жовчного міхура без операції

Операція з видалення жовчного міхура з камінням є стандартним втручанням і в більшості клінік виконується лапароскопічно, тобто. спеціальними інструментами під контролем відеокамери без розрізу черевної стінки. Після видалення жовчного міхура камені повторно не утворюються.

Рекомендації пацієнтам після лапароскопічного видалення жовчного міхура

Завдяки використанню лапароскопічної технології та відсутності великого розрізу, біль після операції незначний і добре знімається звичайними таблетованими знеболюючими.

Симптоми захворювання жовчного міхура

Жовчний міхур є невеликим порожнім органом, який розташовується на внутрішній поверхні печінки. Обсяг органу становить від 40 до 60 мл.

Чи можна жити без жовчного міхура

Видалення жовчного міхура (холецистектомія) – радикальний засіб, до якого вдаються в екстрених випадках або за відсутності результату від консервативних методів лікування. Як оперативне втручання вплине на здоров'я і чи можна жити повноцінним життям без жовчного міхура?

Симптоми хвороби жовчного міхура у чоловіків

Патологія жовчного міхура зустрічається приблизно у 20% здорових дорослих людей. Поширеність захворювань на ЖП більш ніж удвічі вища у жінок, ніж у чоловіків. Показник збільшується з віком у обох статей, досягаючи приблизно 30% віком до 70 років.

Видалення каменів із жовчного міхура без операції

Люди вважають, що за допомогою домашніх засобів можна видалити каміння жовчного міхура без хірургічного втручання. Справді, на початковому етапі, коли ЖКБ тільки виникає і каміння має розмір дрібних піщинок, є можливість їх позбутися і запобігти подальшому розвитку хвороби.

Чим небезпечні поліпи у жовчному міхурі

Серед захворювань внутрішніх органів патології жовчного міхура зустрічаються досить часто. Деякі їх протягом тривалого часу можуть залишатися не виявленими навіть за умови регулярних профілактичних оглядів. Це стосується і поліпів у жовчному міхурі, виявити які не так просто.

Як проходить холіцетомія під наркозом

Холецистектомія: щадний метод видалення жовчного

Наявність каменів або поліпів у жовчному міхурі – прямі показання для лапароскопічної операції. Планова холецистектомія в даному випадку набагато краща за звичайну порожнинну операцію: у пацієнта є час для підготовки до втручання, операція переноситься досить легко, знижується ризик післяопераційних ускладнень.

Показання для видалення жовчного міхура

Багато пацієнтів, які знають про велику кількість каменів у жовчному міхурі, пускають ситуацію на самоплив, особливо, якщо жовчнокам'яна хвороба ніяк себе не проявляє. Така тактика може бути небезпечною, оскільки наявність в органі конкрементів загрожує розвитком ускладнень, наприклад, закупоркою протоки з подальшим розвитком механічної жовтяниці.

Камені у жовчному міхурі - симптоми загострення, лікування

Коли у пацієнта виявляють каміння у жовчному міхурі, діагностують жовчнокам'яну хворобу (ЖКЛ). Це досить поширена патологія, спричинена порушенням обміну речовин. Захворюванням частіше страждають жінки старше 40 років. Останні кілька років відзначають тенденцію зростання захворюваності у чоловіків.

Холецистит під час вагітності

Холецистит у вагітних - ускладнення третього триместру, що часто зустрічається. Однією з причин запалення жовчного міхура є природна зміна гормонального фону або прийом гормональних препаратів для зниження ризику спонтанного аборту.

Історія лікування холециститу Анастасії Пилипчук

Все почалося під час самоізоляції взимку 2020 року. Малорухливий спосіб життя, психологічний дискомфорт від ситуації, що склалася в умовах пандемії, заїдання стресу солодощами та власними кулінарними вишукуваннями, призвели до значного набору ваги.

Симптоми жовчнокам'яної хвороби у жінок

Клінічна картина калькульозного холециститу у жінок майже не відрізняється від проявів хвороби у чоловіків. Але дослідження показують, що ЖКБ найчастіше зустрічається у представниць жіночої статі.

Історія видалення жовчного міхура Марії Олександрівни

Жовчний міхур - орган у вигляді краплі, що знаходиться в області живота, який виділяє жовч.

Ізраїль, стажування Христюк Дмитра Івановича

Моє стажування з лапароскопічної хірургії органів черевної порожнини в Ізраїлі проходило на базі трьох великих науково-медичних центрів міста Беер-Шева: 

Скільки триває операція з видалення жовчного міхура

Хвороби жовчного міхура дуже часто затьмарюють життя людей. Особливо, у підвищеній групі ризику перебувають люди з надмірною масою тіла, обтяженою спадковістю розвитку хвороб жовчовивідних шляхів, а також люди зі шкідливими харчовими звичками.

Чим загрожує видалення жовчного міхура

Видалення жовчного міхура або холецистектомія — це вимушений захід, до якого вдаються при хронічному холециститі, жовчнокам'яній хворобі та високому ризику виникнення ускладнень (запалення та закупорка жовчовивідних проток, гангрена тканин).

Історія видалення жовчного міхура Анастасії Миколаївни Романової, 27 років, Київ

Доброї доби! Хочу поділитися своєю історією видалення жовчного міхура за допомогою операції лапараскопії.

Відгук про видалення жовчного міхура лапароскопією - Коншина Ольга Владимировна , 48 років, Харків

Історія моєї хвороби почалася задовго до оперативного втручання. Їй передувала інша патологія, на тлі якої, а також під впливом факторів, що провокують, утворилися камені в жовчному міхурі.

Історія видалення жовчного міхура Корсачової Ніни Миколаївни, 40 років, Київ

Нічого зайвого в організмі немає. Я теж так вважала, і щиро вірила, що я та мої дорогоцінні органи – одне неподільне ціле. Так, у мене з народження був загин жовчного міхура, жовч у ньому періодично застоювалася, і все це періодично виливалося в цілком терпимий біль у правому підребер'ї.

Історія видалення жовчного міхура лапароскопією Наталі Олегівної, 36 років, Україна, Черкаси.

Моя історія про видалення жовчного міхура почалася з відвідування подруги у лікарні. Під час вагітності у неї утворився великий камінь у жовчному міхурі, що спричинив жовтяницю, тому після пологів їй довелося видалити жовчний жовчний.

Контакти

0800 215 486

м. Київ, Харківське шосе 121, 1-й поверх, кабінет 103

Години роботи

  • Пн. — Пт.:
  • 08.00 — 18.00
  • Сб.: 10.00 — 17.00
  • Нд.: Закрито
  • 0800 215 486
  • Пн. - Пт.: 08.00 - 18.00 Сб.: 10.00-17.00