• 0800 215 486
 • Пн. - Пт.: 08.00 - 18.00 Сб.: 10.00-17.00

Видалення та лікування жовчного міхура у Миколаєві

Пацієнтам з Миколаєва ми пропонуємо безкоштовну консультацію та повний супровід лікування. Ціна операції 14800 грн

Холецистектомія з використанням унікального обладнання Olympus VISERA 4K дозволяє не тільки швидко видалити жовчний з мінімальним ризиком ускладнень, але й за одну процедуру провести лікування супутніх патологій, таких як спайки або грижі черевної порожнини.

Лапароскопічне видалення жовчного міхура (холецистектомія) - "золотий стандарт" лікування конкрементів та поліпів в органі. Процедура малоінвазивна. Проводиться без порожнинних розрізів через косметичні проколи на животі. Холецистектомія безболісна, не залишає шрамів. Втручання триває менше години, а післяопераційний відновлювальний період займає до 2 діб. Наші пацієнти повертаються до звичного життя лише через 7-10 днів після процедури.

Безкоштовна консультація 24/7 для мешканців Миколаєва

File size is too big!

Христюк Дмитро Іванович


Лапароскопічний хірург. Лікар хірург найвищої категорії. Кандидат медичних наук, детальніше...

Лапароскопічне видалення жовчного поєднує цінову доступність вітчизняної медицини та якість хірургії ЄС. Клініка має в своєму розпорядженні потужну діагностичну базу, новітнє оснащення операційних і затишних палат для комфортного лікування пацієнтів. Холецистектомія з використанням унікального обладнання Olympus VISERA 4K дозволяє не тільки швидко видалити жовчний з мінімальним ризиком ускладнень, але й за одну процедуру провести лікування супутніх патологій, таких як спайки або грижі черевної порожнини.

Як відбувається лапароскопічне видалення жовчного?

Процедура проводиться під загальним наркозом у кілька етапів:

 1. В області пупка та правого підребер'я через проколи шириною менше 1 см встановлюють порти з гнучкого пластику для вільного, нетравматичного для пацієнта доступу до хворого органу.
 2. Черевну порожнину заповнюють вуглекислим газом. Речовина покращує огляд камери лапароскопа. Апарат дозволяє з ювелірною точністю контролювати рухи хірурга, у рази підвищити ефективність лікування порівняно з відкритими операціями або ультразвуковим дробленням каменів-конкрементів.
 3. За допомогою мікрохірургічних інструментів через порт біля навколопупкового простору лікар видаляє міхур.
 4. Проколи закриваються косметичними швами.

Залежно від складності патології холецистектомія займає від 20 до 50 хвилин. В окремих випадках може знадобитися встановлення дренажу. Після процедури пацієнта переводять до палати під цілодобове спостереження кваліфікованого медичного персоналу Центру.

Переваги процедури в Центрі лапароскопічної хірургії в Миколаєві

 • Мінімальні ризики ускладнень. Сукупна площа проколів не перевищує 5 см2, що нівелює небезпеку кровотеч, приєднання інфекцій або травмування тканин очеревини.
 • Швидке відновлення без болю. Мала інвазивність процедури дозволяє скоротити післяопераційний період до 1-2 діб, після яких пацієнт може повернутися додому і продовжити терапію амбулаторно. Повне відновлення в залежності від індивідуальних особливостей здоров'я триває 7—14 днів.
 • Чудовий естетичний результат. Завдяки міні-доступу на тілі залишаються ледь помітні косметичні шви.
 • Збереження максимальної рухової активності. Після холецистектомії пацієнту показані помірні фізичні навантаження. Дозволено вставати з ліжка, ходити, сидіти. Обмеження стосується лише підняття ваг вагою понад 3 кг.
 • Можливість проведення комплексного лікування. За одну процедуру, крім лапароскопічного видалення жовчного міхура, можна розсікти спайки або ушити пупкову грижу.
 • Інноваційне обладнання. Апарат Olympus VISERA 4K забезпечує надчітку детальну візуалізацію тканин, капілярів, органів черевної порожнини. Також у розпорядженні клініки є передова діагностична лабораторія, обладнання для надання післяопераційної допомоги. Така техніка дозволяє досягати чудових результатів лікування у 99% випадків незалежно від тяжкості перебігу хвороби та стану людини при зверненні до клініки.
 • Комфорт та безпека. Протягом 1-2 діб прооперований перебуває під постійним наглядом компетентного медичного персоналу.
 • Обслуговування за європейськими стандартами. Хворому не доведеться їхати за кордон, витрачатися на поїздку, проживання, втрачати найважливіший для лікування час. Завдяки Центру Ciba якісна експертна допомога доступна всім мешканцям Миколаєва.
 • Фіксовані, помірні ціни. Вартість лікування обумовлюється завчасно та не змінюється протягом усієї терапії.
 • Висока кваліфікація лікарів. Операції проводить Христюк Дмитро Іванович – кандидат медичних наук, хірург вищої категорії, який понад 15 років лікує пацієнтів від патології жовчного міхура. Лікар з досвідом роботи у провідних клініках абдомінальної хірургії Греції, Швеції, Ізраїлю запатентував 5 винаходів медичного профілю та має репутацію експерта в галузі герніології.

Коли потрібна холецистектомія?

Показаннями для лапароскопії є поліпи на стінках органу, нориці, жовчнокам'яна хвороба, закупорка проток, перитоніт, гострий холецистит, ракові пухлини, вторинний панкреатит з нападами колік, інші патології черевної порожнини, які створюють загрозу життю пацієнта.

Вартість лапароскопічного видалення жовчного

При первинній консультації пацієнту називають орієнтовну вартість терапії. Підсумкова сума розраховується індивідуально виходячи з тяжкості стану хворого та спектра необхідних для одужання процедур. Оптимальну схему лікування лікар підбирає на підставі результатів діагностики.

Почему удаляют желчный пузырь? Разве нельзя извлечь камни или вырезать полипы?

Оставить орган нельзя из-за физиологических особенностей его функционирования. Ток желчи постоянно раздражает стенки, препятствует заживлению слизистой в месте надреза. При срастании тканей неизбежно образование спаек и развитие холецистаза. Кроме того, есть риск попадания пищеварительного секрета через шов в брюшную полость и возникновения перитонита, что смертельно опасно для человека.

Як готують до лапароскопічного видалення жовчного міхура?

Проводять загальний аналіз крові та сечі, визначають групу та резус фактор. Перевіряють на інфікування сифіліс, гепатит B, C. Також роблять ЕКГ, УЗД органів черевної порожнини, рентген легень. За необхідності до дослідження залучають кардіолога, гінеколога, алерголога, ендокринолога.

За три доби до лапароскопії пацієнту слід виключити з раціону хліб, фрукти, овочі та інші продукти з жорсткою клітковиною. Напередодні втручання рекомендовано чищення кишечника із застосуванням проносних засобів. За 8 годин до процедури припиняють прийом будь-якої їжі, а за 4 години – рідин, включаючи воду.

Після лапароскопічного видалення жовчного міхура каміння більше не з'явиться?

Якщо прооперований дотримується рекомендацій лікаря, дотримується дієти, приймає медикаменти для підтримуючої терапії, то ризики рецидиву мінімальні, але не виключені повністю. Справа в тому, що утворення конкрементів обумовлено специфічним складом жовчі людини. З цієї причини після холецистектомії слід регулярно здавати біохімічний аналіз травних ферментів та вживати заходів щодо корекції секреторної діяльності печінки.

Чи є протипоказання для видалення жовчного?

Холецистектомію не проводять особам з такими патологіями:

 • Хвороби серцево-судинної системи
 • Наявність вживленого електрокардіостимулятора
 • Порушення функції згортання крові
 • Закупорка загальної жовчної протоки конкрементом
 • Важкий холецистит із перфораціями або гангренозними ознаками
 • Виражене ущільнення стінок жовчного міхура

Щоб отримати безкоштовну телефонну консультацію прямо зараз або записатися на прийом до лікаря, телефонуйте 0800 215 486 або залиште заявку через форму зворотнього зв'язку на сайті.

Image

Дипломи та сертифікати

Адреса та відгуки

Контакти

0800 215 486

м. Київ, Харківське шосе 121, 1-й поверх, кабінет 103

Години роботи

 • Пн. — Пт.:
 • 08.00 — 18.00
 • Сб.: 10.00 — 17.00
 • Нд.: Закрито
 • 0800 215 486
 • Пн. - Пт.: 08.00 - 18.00 Сб.: 10.00-17.00